1980 İstanbul doğumlu. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini Marmara Üniversitesi’nde tamamladı. (Eğitim Fakültesi / Fen Bilimleri Enstitüsü-MSc.) Eğitim ve öğretim yaşamı boyunca grafik tasarım üzerinde yoğunlaştı.

2000 yılında ilk iş deneyimi olan Doğan Burda Dergi (Doğan Medya Grubu/Hürriyet) grubunda çalışma hayatına başladı. Görsel Yönetmen rolü üstlendiği 9 yıllık bu sürede; kreatif grup, pazarlama, etkinlik organizasyon, proje iş geliştirme ve reklam departmanlarında görev alarak birçok grafik tasarım, kurumsal kimlik, organizasyonlar ve yaratıcı konsept çalışmalar yaptı. Eş anlı olarak PCNet dergisinde teknoloji ve tasarım konuları üzerine 2.5 yıl makaleler yazdı.

Ocak 2010 tarihinde Çukurova Medya Grubu/Akşam Gazetesi’ne “Proje ve İş Geliştirme Yöneticisi” olarak geçti. Reklam/Pazarlama departmanına bağlı olarak çalıştığı bu görevinde, dergi deneyiminin üzerine gazete, radyo, outdoor ve dijital mecralarını da ekleyerek bu alanlarda yaratıcı reklam projelerine imza attı.

Mayıs 2011 tarihinde geleneksel medyadan, dijital medyaya geçerek, Mynet’te “Proje Müdürü” olarak çalışmaya başladı. Başta Türkiye’nin en yüksek trafiğe sahip sitesi Mynet.com ve iVillage olmak üzere, Askmen.com, Hocam.com, Haber3.com, kadınlarkulübü, afiyetle.com vs. gibi networkün içinde bulanan birçok siteye yaratıcı online reklam projeleri hazırladı. Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecralarında da yeni ve yaratıcı projeleri Mynet ile entegre ederek gerçekleştirdi.

Eş anlı olarak geçmişten bugüne gelen bu süreçte freelance olarak grafik tasarım ve reklam projeleri yaptı. Profesyonel anlamda birçok marka ile çalıştı.

Şu an Demirören Medya bünyesinde dijital projeler direktörü olarak görevini devam ettirmekte.