Coverzz ile Kendi Telefon Kapağını Tasarla

Coverzz.com ile kişiye özel cep telefonu ve iPad kapakları yapmak mümkün hem de sadece birkaç kolay adımda. Özel tasarımlar ile farklılaşmanın yolunu arayan, hatta bunu sosyal ağlarda paylaştığı fotoğraflar ile kolayca yapmak isteyenler için yepyeni bir seçenek coverzz. Cep telefonları ve tabletler için benzersiz ve kişiye özel kapak tasarımları yapılabilen online platform Coverzz.com fikrini çok beğendim. Piyasadaki birbirinin aynı cep telefonu kapaklarından sıkılanlar, kendi özel kapağını yapmak isteyenler, arkadaşına hediye vermek isteyen herkesin bence ilgisini çekeceğini düşünüyorum.

Platform Facebook veya Instagram üzerinden bağlanarak, bu ağlardaki paylaştığınız fotoğrafları kullanıyor. Cep telefon ve iPad’inizi çok kolay bir şekilde tasarlayarak kişiselleştirebiliyor ve birkaç adımda siprariş verebiliyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra e-posta adresi ve şifre ile bağlanılabilen sitede, kullanıcının sosyal ağlara yüklemiş olduğu tüm fotoğrafları kullanımına hazır hale geliyor. Dilerseniz bilgisayarınızdaki fotoğrafları da kullanabiliyorsunuz. Kullanıcılar, cep telefonu kapağının rengini belirledikten sonra, kendi fotoğrafları ile kendi benzersiz kapaklarını tasarlayarak, yalnızca birkaç adımda siparişlerini tamamlayabiliyor. Tasarımını yaptığınız kapağı kendi sosyal ağ hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Örneğin güzel bir StarWars cover’ı hiç de fena olmaz 🙂

Ayrıca sitede kurumsal hediyelere de yer verilmiş durumda. Şirketlere özel, bir yüzünde kendi özel logolarının basılı olduğu hediye kartları özel günler müşterilere veya çalışanlara gönderilebiliyor. Bence burada şirketler çalışanlarına dağıttıkları telefonları da kurumsal logolarıyla giydirerek, fark yaratabilirler. Platformda; mail veya kart çıktısı ile sevdiklerinize “sanal hediye kartı” gönderimi de mevcut.

Şu anda site üzerinden;
– 49 TL karşılığında iPhone 5, iPhone 4, 4S ve Galaxy SIII;
– 89 TL karşılığında ise iPad modelleri için kapak tasarlanabiliyor.

Verilen siparişler, kargo ücreti ödemeden, özel tasarım ambalajıyla 5 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Ödemenizi kredi kartı ve PayPal hesabınız ile yapılabiliyorsunuz. Bir Eflatun Teknoloji giirşimi olan platformun yakında ingilizce sayfası yayında olacak ve tüm dünyaya gönderim sağlayacak.

14 Şubat’a az kaldı 🙂 Güzel bir alternatif olabilir…
http://www.coverzz.com

Share:

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.