thegame

The Game – Oyun Burada Oynanır!

The Game, “Büyük Çocukları” oyuna davet ediyor. Point Hotel Barbaros, dünyada ve Türkiye’de bir ilke imza atarak, başka bir örneği bulunmayan dijital oyun ve eğlence merkezi The Game’i  “büyük çocukların” hizmetine sundu.

Dijital eğlencenin tüm yeniliklerini içinde barındıran “The Game” 300 kişinin aynı anda oyun oynayabileceği 1.500 m²’lik bir alana kurulan, içerik ve işletme modeliyle benzersiz bir yapıya sahip. İş dünyasını teknoloji ile sadece iş hayatında değil oyun ve eğlence ortamında da buluşturan ve “büyük çocukların” içerisinden çıkmak istemeyecekleri bir oyun merkezi olacak.

Eve ait bir kavram olarak bilinen video oyunlarının tam tersine sosyal bir kavrama dönüşeceği The Game, 1,5 milyon dolarlık yatırımıyla misafirlerinin video oyunları konusundaki tüm yargılarını ve fikirlerini baştan çizecek kadar iddialı. The Game’de Playstation 3, Nintendo Wii, Acer Predator gibi sizi tüm gün eğlenceye bağlayacak servisleri bulmanız mümkün.

Oyun oynamaya var mısınız?

The Game misafirleri ister yarış simülatörlerinde üç boyutlu gözlüklerle hız yapmanın heyecanını yaşayacak, isterlerse dev perdede en sıkı futbol maçlarını oynayacak, isterlerse hareket algılama teknolojisiyle boks, tenis maçları yapabilecek. Kapalı müzik odalarında bir rock yıldızı gibi hissetmek, underground partilerin en sıkı DJ’i olmak da mümkün; VIP odalarda dev perdeden film izlemek de? Half-Life ya da Quake sahnelerinden fırlamış gibi duran shooter alanında en son FPS oyunlarının ister tek kişi, ister çok oyunculu olarak oynanması imkânı misafirlerin adrenalin seviyesini yükseltecek.

Üyelik Sistemi ile oyun..

Otel misafirlerinin dışında üyelik sisteminin geçerli olacağı The Game’e 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık üye olunabilecek. Bireysel üyeliklerin yanısıra şirketler de kurumsal üyelik fırsatından yararlanabilecek. The Game, üyelerine sunacağı ayrıcalıklar ve etkinliklerin yanısıra yine üyelere özel olarak düzenleyeceği indoor ve outdoor aktiviteleriyle heyecanı sürekli kılacak.

 Kurumsal organizasyonların adresi olacak
 TheGame, alışılagelmiş kurumsal organizasyonlardan sıkılan ve farklı çözümler arayan şirketler için yepyeni bir alternatif olarak da dikkat çekiyor. Her türlü görüntü ve ses çözümlerini içeren bir altyapıya sahip The Game, oyun ve eğlenceli ortamı ile kurumsal organizasyonlar için stres giderici bir mekan olacak. Şirketlerin kurumsal toplantılar, seminerler, eğitimler ve lansmanlariçin rahatlıkla kullanabileceği The Game’deki sahne ve sunum alanları, dönüşebilen ve esnek kullanım alanlarına sahip izleme modülleri, her türlü etkinliğin kolaylıkla gerçekleşmesine olanak tanıyor.

Özel parti ve workshoplar…

Arkadaşları ile birikte özel parti vermek ya da belirli sayıda kişiye özel workshop düzenlemek isteyen misafirler, The Game’in özel VIP odalarında bu fırsatı yakalayabilecekler. Minibar, PlayStation, Nintendo konsolları gibi cihazların yer aldığı VIP odalarda isteyen oyun oynayabilir, isteyen de sinema seyredebilir.

Oyun oynamayı bilmeyenler bile kısa sürede fenomen…

Digital oyunları hiç bilmeyen ancak öğrenmek isteyenler, The Game’in oyun arşivi ile oyun dünyasına adım atacak. The Game çalışanları, oyun oynamak isteyen kişiye kendisi için en uygun olabilecek oyunu önererek bu oyunla ilgili hikayeyi anlatacak ve oyunun nasıl oynandığını gösterecek. Böylelikle hayatında hiç oyun oynamamış kişiler kısa zamanda oyun bilgi ve becerisini geliştirebilecek

.

The Game heyecanı odalara taşıyın…

Point Hotel Barbaros’ta konaklayan misafirler, digital oyun heyecanını odalarında yaşamak isterlerse, The Game’in odalara sağladığı oyun servisinden yararlanabilecekler.

En son oyun ve donanımlarına sahip olmak isteyen oyun tutkunları, ihtiyaçlarını  The Game içerisinde bulunan ve Türkiye’nin oyun konusunda en profesyonel perakendecilerinden olan Mavi Shop desteğiyle açılan The Game Shop’tan satın alabilecekler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

1 comment

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.